Stok Durumu: Stokta var
Stok Sayısı15151
Kdv Dahil 1.989,00 TL
Kdv Hariç 36,83 USD
TP-Link EAP110 300 Mbps İç Ortam Kablosuz N Tavan Tipi Access Point
| DONANIM ÖZELLİKLERİ | |
|---|---|
| Arabirim | Fast Ethernet (RJ-45) Port *1(Support Passive PoE) |
| Buton | Reset |
| Güç Kaynağı | 24VDC / 1A Passive PoE Supply |
| Güç Tüketimi | 2.8W |
| Dimensions | 7.5×6.8×1.2 in. (189.4×172.3×29.5mm) |
| Anten Tipi | Internal 2* 3dBi Omni |
| Montaj | Ceiling /Wall Mounting (Kits included) |
| KABLOSUZ ÖZELLİKLERİ | |
|---|---|
| Kablosuz Standartlar | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Frekans | 2.4-2.4835GHz |
| Bağlantı Hızı | 11n: Up to 300Mbps(dynamic) 11g: Up to 54Mbps(dynamic) 11b: Up to 11Mbps(dynamic) |
| Alıcı Hassasiyeti | 300M: -71dBm@10% PER 150M: -75dBm@10% PER 54M: -78dBm@10% PER 11M: -93dBm@8% PER 6M: -92dBm@10% PER 1M: -96dBm@8% PER |
| Kablosuz Fonksiyonlar | Multiple SSIDs (Up to 8 SSIDs) Enable/Disable Wireless Radio Automatic Channel Assignment Transmit Power Control (Adjust Transmit Power on dBm) QoS(WMM) Rate Limit Reboot Schedule Wireless Schedule Wireless Statistics based on SSID/AP/Client |
| Kablosuz Güvenlik | Captive Portal Authentication Access Control Wireless Mac Address Filtering Wireless Isolation Between Clients SSID to VLAN Mapping Rogue AP Detection 802.1X Support 64/128/152-bit WEP / WPA / WPA2-Enterprise,WPA-PSK / WPA2-PSK |
| İletim Gücü | CE: <20dBm FCC: <26dBm |
| YÖNETİM | |
|---|---|
| Omada App | Yes |
| Centralized Management | • Omada Cloud-Based Controller • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller |
| Omada Controller Software | Yes |
| Cloud Access | Yes (Through OC300, OC200, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller) |
| Eposta Uyarı | Yes |
| LED Açık/Kapalı Kontrolü | Yes |
| MAC Erişim Kontrolü Yönetimi | Yes |
| SNMP | v1,v2c |
| Yerel/Uzak Sistem Günlüğü Kaydı | Local/Remote Syslog |
| Telnet | Yes |
| SSH | Yes |
| Web-tabanlı Yönetim | HTTP/HTTPS |
| Management VLAN | Yes |
| DİĞERLERİ | |
|---|---|
| Sertifika | CE, FCC, RoHS |
| Paket İçeriği | 300Mbps Wireless N Ceiling Mount Access Point EAP110 Passive PoE Adapter, Power Cord, Mounting Kits, Installation Guide |
| Sistem Gereksinimleri | Microsoft Windows 8/7/Vista/XP |
| Ortam | Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing |
Axess Kredi Kartları
İşbank Kredi Kartları
Garanti Kredi Kartları
Yapıkredi Kredi Kartları