Stok Durumu: Stokta var
Stok Sayısı15153
Kdv Dahil 2.124,00 TL
Kdv Hariç 39,33 USD
TP-Link 300Mbps Kablosuz N Dış Mekan Erişim Noktası Access Point
| DONANIM ÖZELLİKLERİ | |
|---|---|
| Arabirim | 1× Fast Ethernet (RJ-45) Port (Support Passive PoE) |
| Buton | Reset |
| Güç Kaynağı | 24V Passive PoE (+4,5pins; -7,8pins. PoE Adapter Included) |
| Güç Tüketimi | 3.12 W |
| Boyutlar ( W X D X H ) | 8.5 × 1.8 × 1.1 in (216 × 46 × 27 mm) |
| Anten Tipi | 2× 3 dBi External Omni waterproof |
| Weatherproof Enclosure | IP65 |
| Montaj | Pole / Wall Mounting (Kits included) |
| KABLOSUZ ÖZELLİKLERİ | |
|---|---|
| Wireless Client Capacity | 100+** |
| Concurrent Clients | 100+** |
| Kablosuz Standartlar | IEEE 802.11n/g/b |
| Frekans | 2.4 GHz |
| Bağlantı Hızı | • 11n: Up to 300 Mbps (dynamic) • 11g: Up to 54 Mbps (dynamic) • 11b: Up to 11 Mbps (dynamic) |
| İletim Gücü | • CE: ≤20 dBm (EIRP) • FCC: ≤22 dBm |
| Kablosuz Fonksiyonlar | • Multiple SSIDs(Up to 8 SSIDs) • Enable/Disable Wireless Radio • Automatic Channel Assignment • Transmit Power Control (Adjust Transmit Power on dBm) • QoS(WMM) • Load Balance • Rate Limit • Reboot Schedule • Wireless Schedule • Wireless Statistics based on SSID/AP/Client |
| Kablosuz Güvenlik | • Captive Portal Authentication • Access Control • Wireless Mac Address Filtering • Wireless Isolation Between Clients • SSID to VLAN Mapping • Rogue AP Detection • 802.1X Support • 64/128/152-bit WEP / WPA / WPA2-Enterprise, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| YÖNETİM | |
|---|---|
| Omada App | Yes |
| Centralized Management | • Omada Cloud-Based Controller • Omada Hardware Controller (OC300) • Omada Hardware Controller (OC200) • Omada Software Controller |
| Cloud Access | Yes (Through OC300, OC200, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller) |
| Eposta Uyarı | Yes |
| LED Açık/Kapalı Kontrolü | Yes |
| MAC Erişim Kontrolü Yönetimi | Yes |
| SNMP | v1, v2c |
| Yerel/Uzak Sistem Günlüğü Kaydı | Local/Remote Syslog |
| SSH | Yes |
| Web-tabanlı Yönetim | HTTP/HTTPS |
| L3 Yönetim | Yes |
| Multi-site Yönetim | Yes |
| Management VLAN | Yes |
Axess Kredi Kartları
İşbank Kredi Kartları
Garanti Kredi Kartları
Yapıkredi Kredi Kartları