Stok Durumu: Stokta var
Stok Sayısı15150
Kdv Dahil 1.732,50 TL
Kdv Hariç 32,08 USD
LS109P 8-Port PoE+ ile 9-Port 10/100Mbps Switch
| DONANIM ÖZELLİKLERİ | |
|---|---|
| Arabirim | • 9× 10/100 Mbps RJ45 Ports (8× 10/100 Mbps 802.3af/at PoE+ Ports) • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX |
| Ağ Medyası | • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m); EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m); EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) |
| Fan Sayısı | Fanless |
| Kurulum | • Desktop • Wall Mounting |
| Güç Kaynağı | External Power Adapter (Output: 53.5VDC / 1.31A) |
| LED | • Power • Link/Act • PoE Status • PoE MAX |
| PoE Portları (RJ45) | • Standard: 802.3 af/at compliant • PoE Ports: Ports 1–8, up to 30 W PoE output per port • Power Supply: 63 W |
| Boyutlar ( W X D X H ) | 6.7×3.9×1.1 in (171×98×27 mm) |
| Maks. Güç Tüketimi | • 3.67 W (220 V/50 Hz no PD connected) • 73.24 W (220 V/50 Hz with 63 W PD connected) |
| Max. Heat Dissipation | • 12.48 BTU/h (220 V/50 Hz no PD connected) • 249 BTU/h (220 V/50 Hz with 63 W PD connected) |
| PERFORMANS | |
|---|---|
| Anahtarlama Kapasitesi | 1.8 Gbps |
| Paket Yönlendirme Hızı | 1.3392 Mpps |
| MAC Adres Tablosu | 2K |
| Jumbo Frame | 1.5 KB |
| YAZILIM ÖZELLİKLERİ | |
|---|---|
| Gelişmiş Özellikler | • Extend Mode Button (Ports 1–4/1–8, Up to 250 m PoE power supply and data transmission) • Isolation Mode Button (Ports 1–8) • PoE Auto Recovery Button (Ports 1–8) • Compatible With IEEE 802.3af/at Compliant PDs • Mac Address Auto-Learning and Auto-Aging • IEEE 802.3x Flow Control • Green Technology |
| İletim Metodu | Store and Forward |
Axess Kredi Kartları
İşbank Kredi Kartları
Garanti Kredi Kartları
Yapıkredi Kredi Kartları