Stok Durumu: Stokta var
Stok Sayısı981
Kdv Dahil 4.730,00 TL
Kdv Hariç 91,67 USD
K8A Konvansiyonel Yangın İhbar Paneli bölgesel algılama yapılmak istenen küçük/orta büyüklükteki alanlarda kullanılır. Her bir bölgeye 20 dedektör bağlanabilmektedir. Siren çıkışının yanı sıra alarm ve hata röle çıkışlarıyla da ortamdaki diğer cihazlar kontrol edilebilir.
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Bölge Sayısı | 8 bölge desteği |
| Alarm Yönetimi | Her bölge için ayrı alarm bildirimi |
| Durum Göstergeleri | Kısadevre ve açıkdevre LED göstergeleri |
| Erişim Seviyesi | Seviye 1 – fiziksel anahtarlı kontrol |
| Kasa Yapısı | Plastik kasa, hafif ve dayanıklı |
| Kullanım Kolaylığı | Kullanıcı dostu arayüz, kolay kurulum ve kullanım |
| Çalışma Modları | Gece / Gündüz modu |
| Siren Çıkışı | 1 süpervize siren çıkışı |
| Ek Çıkışlar | 3 adet ayrı açık kollektör çıkışı |
| Röle Çıkışları | Alarm ve hata röle çıkışı |
| Yardımcı Besleme | 12V ve 24V yardımcı besleme desteği |
| Batarya Desteği | 2 × 12V / 1.3Ah batarya çıkışları |
| Standart Uyumluluğu | EN54-2/4 standardına uygun |
| Boyutlar | 26 × 31 × 9 cm |
| Ağırlık | 1940 gr |
Bazen sadece bir alarm sesi yeterli olmaz; yangını en erken aşamada algılamak ve doğru şekilde bildirmek hayat kurtarır. CODESEC K8A Konvansiyonel Yangın İhbar Paneli, 8 bölge desteği sayesinde orta ölçekli projelerde güvenilir bir çözüm sunar.
Konvansiyonel duman ve ısı dedektörleriyle uyumlu yapısı, LED durum göstergeleri ve akü destekli kesintisiz çalışma özelliği ile işletmeler için sağlam bir altyapı oluşturur. Kullanıcı dostu arayüzü ve kolay montaj imkânı, projelerde hızlı devreye almayı mümkün kılar.
Perpa yangın sistemleri projelerinde ve Area güvenlik çözümlerinde tercih edilen bu panel, yangına karşı erken uyarı ve kontrolü ekonomik ve profesyonel bir şekilde sunar.
Axess Kredi Kartları
İşbank Kredi Kartları
Garanti Kredi Kartları
Yapıkredi Kredi Kartları